Módní tipy:

Business kabelka – manažerská pomocnice, na kterou je spolehnutí

Hlavním znakem dámské manažerské kabelky je elegance a styl. Taková kabelka je perfektně zpracovaná a ladí s každým business outfitem – černý kostýmek, ležérní sáčko nebo béžové pouzdrové šaty. Vejde se do ní vše pro práci i pro osobní potřebu – notebook, desky s dokumenty, diář, iPad, kosmetická taštička, deodorant, peněženka, klíče i sladká dobrota, která dodá energii a elán na celý den. Je to taková přenosná kancelář, která působí reprezentativně, elegantně, stylově a hlavně je praktická.

Business kabelka je kvalitní a praktická U manažerských kabelek se neklade takový důraz na známost značky, jako na praktičnost a kvalitu, která jde ruku v ruce s luxusem. Nezáleží na tom, jak moc je značka tašky známá, nebo která celebrita ji nosí. Důležité je, aby splňovala všechny vaše nároky a vy s ní byly spokojené. Udělejte si proto na výběr té pravé business tašky dostatek času a zhodnoťte všechna kritéria. Elegantní kabelky a kvalitní kožené manažerské tašky vydrží několik let a určitě splní i ta nejvyšší očekávání.

Jsou obdélníkového tvaru a dlouhá ucha mají často odepínatelný popruh pro nošení tašky v ruce i přes rameno. V rámci designu vnějšku může mít manažerská kabelka i vnější kapsu, často s ozdobným zipem. K velké výhodě patří i několik vnitřních kapes – na vizitky, pero, mobil nebo rtěnku, které je často potřeba rychle v kabelce najít. Je to dostatečně velká kabelka. Vnitřek je uspořádaný do dvou až tří oddílů, přičemž jeden z nich je určen speciálně pro notebook. Každý oddíl se pak ideálně zvlášť zavírá na zip, aby žena nemusela otvírat celou kabelku, když potřebuje například jen notebook.