Vlastní design kabelek

Kabelka.cz si svoje tři české designéry doslova hýčká. Ostatně má proč! Co znamená český design kabelek? Stylové i praktické kabelky, navržené vždy tak, aby vám téměř samy padly do rukou.

Denním chlebem našich designérů je sen o dokonalé kabelce pro české ženy, rozličného věku a povolání. Inspiraci čerpají při cestách po světových veletrzích, stejně jako při osobních setkáních se zákaznicemi. Hlavně proto je kabelka.cz taková, jaká je!

I ona ví, co poletí. Udává trendy a ani v zahraničí se neztratí. Při cestě do práce i uprostřed rušné Paříže stíhá být praktická a elegantně usnadňuje ženám každodenní fungování. Nenápadně nabízí spoustu šikovných řešení, díky kterým vždy budete vědět, kam sáhnout.

Český design kabelek pro každého

Kabelka se často musí snést doslova s každým. Od svetru po večerní šaty. Musí být elegantní, vkusná, zároveň však praktická. Ruku na srdce – taky by vás rozčílilo, kdyby se vám do ní v dešti o fous nevešla A4 nebo kdyby v ní mobil pokaždé plaval ze strany na stranu a ze shora dolů?

Naštěstí mají Češi zlaté ručičky a naše trojka designérů sen o dokonalé kabelce. Každý rok se k němu snažíme přiblížit víc a víc. Jak by měla vypadat vaše dokonalá kabelka? Napište nám a třeba se objeví právě v příští kolekci!

Kterou kabelku si vyberete?