Tipy na vánoční dárky

Vánoční tipy na Kabelka.cz

Rok se s rokem sešel a opět nadešel čas těch nejkrásnějších svátků v roce – čas Vánoc. Patříte mezi jedince, kteří se na toto období připravují dostatečně s předstihem nebo každoročně řešíte vánoční dárky na poslední chvíli, protože na jejich vymýšlení a následné shánění zkrátka nezbývá čas?

Pokud se řadíte ke druhé ze jmenovaných skupin, máme pro Vás dobrou zprávu! Dárky za Vás sice nepořídíme, ale minimálně Vám dodáme nezanedbatelnou dávku inspirace pro to, čím byste letos své blízké mohli potěšit a u vánočního stromečku tak zabodovat :-).

Pokračování textu Tipy na vánoční dárky

Kabelka do práce – která bude ta pravá?

Kabelka do práce

Právě vám dosloužila kabelka do práce? Je třeba ji vyměnit, protože už nevyhovuje vašim potřebám, jsou na ní vidět odsloužená léta, nebo prostě chcete rozšířit svůj kabelkový šatník? Podívali jsme se na ty nejlepší kabelky do práce, ale konkrétní výběr modelů už necháme na Vás. Vyberte si podle stylu, který preferujete a vlastností, které jsou pro vás nejdůležitější.

Pokračování textu Kabelka do práce – která bude ta pravá?

Kabelka na léto – Podle čeho vybrat?

Letní kabelka

Většina žen má doma několik kabelek, které používají pro různé příležitosti a kabelky mění v průběhu ročních období.

Dlouhé šedivé dny se mění v zářivé a jasné, což se odráží i ve Vaší náladě. S odchodem zimy má i Váš šatník tendenci se rozzářit.

Při výběru nové kabelky na léto je dobré se zamyslet, k jakým příležitostem byste ji chtěla použít.

Pokračování textu Kabelka na léto – Podle čeho vybrat?

Jak vybrat kabelku – 7 tipů, se kterými to snadno zvládnete!

Jak vybrat kabelku?

Říká se, že v šatníku by každá žena měla mít minimálně 4 kabelky. Jednu praktickou a neutrální do práce, větší na cesty, pak jednu sportovní na výlety a poslední společenskou, když vyráží na ples nebo svatbu a chce být „za dámu“. Jak vybrat kabelku, které vás bude provázet celý život?

Pokračování textu Jak vybrat kabelku – 7 tipů, se kterými to snadno zvládnete!