Vyberte si kabelku dle typu postavy

vyberte si kabelku

Jak vybrat správnou kabelku dle typu postavy

Vybrat kabelku, která lichotí vaší postavě a zároveň vyhovuje vašemu stylu, může být klíčové pro dokonalý outfit. Při výběru kabelky je důležité vzít v úvahu nejen aktuální módní trendy, ale také typ vaší postavy. Každý máme jedinečnou siluetu a správně vybraná kabelka může dokonale podtrhnout naše křivky a celkový vzhled.

Pro vysokou, štíhlou postavu

Pokud máte vyšší a štíhlou postavu s atletickými rysy, můžete si dovolit prakticky jakýkoliv typ kabelky. Větší i menší kabelky, crossbody kabelky nebo stylové batohy vám budou lichotit. Doporučujeme měkké materiály a kabelky, které nejsou příliš malé, aby se vyvážily s vaší postavou.

Pro malou postavu

Pokud jste menšího vzrůstu, volte menší a střední kabelky. Velké kabelky mohou opticky zmenšit vaší postavu. Dbáte-li na proporce, zvolte kabelky, které nepřesahují velikostně vaši postavu.

Pro postavu s ženskými křivkami a plnější postavu

Pokud máte ženské křivky nebo plnější postavu, volte středně velké kabelky, ideálně podlouhlého tvaru, vyrobené z pevných materiálů, které udrží svůj tvar. Vyhněte se příliš malým kabelkám, které by mohly nevhodně zvýraznit vaše tvary.

Pro postavu s širšími boky

Pokud máte postavu se širšími boky, sáhněte po kabelkách přes rameno s ušima, která nejsou příliš dlouhá. Dno kabelky by mělo být ideálně v úrovni pasu. Skvělou volbou mohou být také psaníčka nebo módní ledvinky, které se stylově nosí crossbody nebo pohodlně kolem pasu.

Pro postavu se štíhlým pasem a výraznými křivkami

Pokud máte postavu s výraznými křivkami jak nahoře, tak dole, doporučujeme kabelky do ruky nebo přes rameno. Velikost a tvar kabelky si můžete vybrat dle vašeho osobního vkusu a stylu.

Vždy si pamatujte, že při výběru kabelky je důležité mít na paměti nejen aktuální módní trendy, ale především vaši jedinečnou postavu a osobní vkus. Vyberte si kabelku, ve které se budete cítit sebevědomě a pohodlně, a která dokonale doplní váš outfit.

  • výběr kabelky
  • kabelka přes rameno