O nás

Společnost FAMITO s.r.o. potkáváte na trhu už více než dvě desetiletí nejspíše pod značkami kabelek Noelia Bolger, Le Sands, Carmelo a Tangerin, pánských tašek a peněženek Poyem, peněženek Cosset či společenských kabelek Barolo.

Pomáháme ženám při každé příležitosti!

Na počátku byl velkoobchod s koženou galanterií založený roku 1994. Ten jsme však postupem času více a více opouštěli. Pouhý „přeprodej zboží“ pro nás prostě nebyl to pravé ořechové. Věděli jsme, že klíčem k tomu, abychom mohli nabídnout kabelky krásné a přitom „českým ženám na míru“, je vlastní design.

Pouze vlastní design našimi českými designéry totiž umožňuje to hlavní: pomáhat našim zákaznicím při všech myslitelných příležitostech. Díky tomu můžeme výrobky přizpůsobit jejich vkusu, požadavkům a potřebám.

Kabelky šité na míru českým a slovenským ženám

Zkušenosti mnohaletou praxí i poznatky přímo od Vás – zákaznic, chceme s každou novou modelovou řadou co nejrychleji promítnout do nabídky v e-shopu kabelka.cz.

Všechny kvalitní módní kabelky a peněženky z kůže i syntetické kůže bude spojovat to stejné: tým našich designérů.

České a slovenské ženy patří mezi nejkrásnější ženy na světe. Velice rádi Vám pomůžeme tuto krásu podtrhnout krásnými a vkusnými kabelkami z naší široké nabídky.

Kterou kabelku si vyberete?