Design kabelka — odlište se kabelkou s osobitým stylem

Design kabelka

Máte skříň plnou klasických kabelek, které jsou sice moderní a stylové, ale také je vidíte na mnoha jiných ženách? Pak nastal ten pravý čas odlišit se a ukázat svůj osobitý styl. Rozšiřte svou výbavu o jeden kus (klidně i víc) originální kabelky. Dejte si s hledáním na čas. Najděte si takovou, která vám hned padne do oka i do ruky.  Ale kde takovou design kabelku sehnat?

Kvalitní kabelky s originálním designem hledejte u módních návrhářů. Ti je vyrábějí převážně vlastnoručně a jen v několika kusech. Za takové si ale připlatíte. Můžete také zvolit jednu z ikonických kabelek, tzv. It Bag. Tou je například Speedy od Louis Vuitton, která byla milovanou kabelkou módní ikony Audrey Hepburn. Právě tento módní dům postavil na design kabelkách svou značku a prodává je už přes 200 let. Snad každý zná jejich potisk s monogramem LV. Taková kabelka vás vyjde na několik tisíc dolarů, ale jestli po jedné už roky toužíte… Pokud byste ale ráda kabelku, která je cenově dostupná, a přesto ji nebude mít mnoho žen, volte mezi kabelkami takové, které mají extravagantní design. Ty jsou často natolik netradiční, že si je vyberou jen odvážné ženy. A právě ty pak svým stylem dokážou vystoupit z davu a zaujmout.

Taková kabelka se pak musí umět nosit. Kupříkladu v porovnání s business kabelkou je design kabelka sama o sobě natolik výrazná, že k ní musí být volen minimalistický, jednoduchý outfit, nebo naopak něco originálního. Pozor ale, ať to není až příliš. Dnes můžeme najít kabelky strakaté, netradičních tvarů i materiálů, s jedinečnými motivy (často i ručně malovanými) i se speciálním zdobením. Neexistuje proto jeden specifický znak. Snad jen extravagance. Zvolte si proto kabelku podle sebe a ukažte, že jste na ni pyšná. Noste ji jako hlavní prvek svého outfitu.

Design kabelka nemusí být jen křiklavá a výrazná. Pokud preferujete spíše elegantní styl, pak určitě najdete i střídmější modely s jemnými motivy. Takové najdete v kolekci Le Sands, Carmelo a Tangerin.

Ohodnoťte článek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
3 hodnocení, průměr: 5,00 z 5

Loading...