Růžový víkend: 19.-21.7.2019 – 10 % sleva

Růžový víkend na Kabelka.cz

Naši milí návštěvníci,

je růžová vaší oblíbenou barvou nebo znáte někoho, kdo jinou barvu pomalu ani nenosí?

Pak se vám bude hodit akce Růžový víkend, která právě probíhá na našem eshopu Kabelka.cz! V rámci akce pořídíte růžovou kabelku, batůžek nebo třeba peněženku s 10 % slevou! 

Akce na růžové kabelky, batůžky a peněženky začíná dnes a končí nedělní půlnocí 21. července. Pokračování textu Růžový víkend: 19.-21.7.2019 – 10 % sleva

Sportovní kabelka – vždy pohodlná přes tělo i přes rameno

Sportovní kabelka

V posledních letech je v módním průmyslu kladen stále větší důraz na komfort. Oblečení má být nejen stylové, ale také pohodlné. Proto teď vedou džíny, volná trička a tenisky ke kalhotám, legínám i šatům. I k tomuto ležérnímu stylu však musíme pečlivě vybírat kabelku, ať už chodíte oblékaná sportovně každý den nebo jen příležitostně. Pokud nejste zrovna zastánkyní populárních městských batohů, sportovní kabelka je skvělou alternativou.

Pokračování textu Sportovní kabelka – vždy pohodlná přes tělo i přes rameno

Do práce? : 4.- 7.7.2019 – 10 % sleva

Do práce s kabelkou - Kabelka.cz

Drazí návštěvníci!

Rozprchli se všichni Vaši kolegové na dovolenou a vy jste zůstali sami v práci? Nebo musíte pracovat i o svátcích?

Udělejte si i v takové dny radost a odměňte se novou elegantní shopper kabelkou. Až se kolegové vrátí z dovolené, budou Vám ji tiše závidět. 🙂 

Akce na shopperky začíná výjimečně již dnes a končí nedělní půlnocí 7. července. Pokračování textu Do práce? : 4.- 7.7.2019 – 10 % sleva

Batůžkový víkend: 21.- 23.6.2019 – 10 % sleva

Batůžkový víkend

Naši milí návštěvníci,

první letní dny jsou tady, a vy jste je možná už dlouho očekávali s příslibem nových dobrodružství. Ať už vyrazíte kamkoliv,  batůžek vám bude šikovným společníkem na cestách. Proto tu máme 10 % akci na batohy (nevztahuje se na kožené), která platí od pátku 21. června do neděle 23. června.

Pokračování textu Batůžkový víkend: 21.- 23.6.2019 – 10 % sleva

Psaníčko (clutch kabelka) je nezbytným doplňkem dámského společenského outfitu

Psaníčko - clutch

Dámské psaníčko je nezbytným doplňkem společenského outfitu. Každá žena by měla mít alespoň jeden kus v šatníku. Nikdy totiž nevíte, kdy dostanete pozvánku na nějakou důležitou společenskou událost. Vyjít v plesových šatech bez psaníčka, to je jako čistit si zuby bez pasty. Výsledek bude dobrý, přitom by mohl být skvělý! Chytře zvoleným psaníčkem totiž můžete z klasických elegantních šatů udělat nevšední outfit, který zaujme. Navíc do něj uložíte všechny potřebné cennosti, které tak můžete mít stále u sebe.

Pokračování textu Psaníčko (clutch kabelka) je nezbytným doplňkem dámského společenského outfitu

Kabelka do práce – která bude ta pravá?

Kabelka do práce

Právě vám dosloužila kabelka do práce? Je třeba ji vyměnit, protože už nevyhovuje vašim potřebám, jsou na ní vidět odsloužená léta, nebo prostě chcete rozšířit svůj kabelkový šatník? Podívali jsme se na ty nejlepší kabelky do práce, ale konkrétní výběr modelů už necháme na Vás. Vyberte si podle stylu, který preferujete a vlastností, které jsou pro vás nejdůležitější.

Pokračování textu Kabelka do práce – která bude ta pravá?