Doprava a platba

U objednávek v hodnotě nad 1000 Kč je doprava ZDARMA!

Záleží nám na tom, aby k vám balíček vždy spolehlivě a pohodlně dorazil. Proto nabízíme výběr několika dopravců:

i platebních metod:

Detaily o dopravě

PPL

Zboží objednané na našem e-shopu zasíláme na dobírku prostřednictvím PPL. Balíček k vám dorazí obvykle druhý pracovní den včetně sobot, mezi 8:00-18:00 po odeslání od nás.

V den doručování na mobilní telefon obdržíte SMS s předpokládaným časem doručování. Po domluvě s doručovatelem můžete nechat zásilku doručit do nejbližšího ParcelShopu.

Česká pošta – Balík do ruky

Českou poštou k vám balíček obvykle dorazí druhý až třetí pracovní den po jeho odeslání od nás. V případě, že se vás nepodaří zastihnout, počká na vás maximálně týden na nejbližší pobočce České pošty (čas uložení lze prodloužit až na 15 dní).

V den doručování vás Česká pošta bude informovat pomocí SMS (nebo e-mailu). Chcete-li změnit čas a datum doručení, zařídíte to přímo na webu České pošty.

Zásilkovna – Osobní odběr

Ve chvíli, kdy balíček předáme Zásilkovně, se vám ozve pomocí e-mailu. V něm najdete sledovací číslo balíčku. Balíček k vám obvykle dorazí druhý pracovní den.

Hned, jak je balíček připraven k vyzvednutí, vám „zapípá“ na mobilním telefonu SMS s heslem. Balíček na vás počká až 7 dní, během kterých můžete jeho uložení prodloužit o dalších 21 dní. Pro prodloužení stačí pouze odpovědět na SMS.

Nejvýhodnější doručení na adresu

Při nejvýhodnějším doručení na adresu není definovaný konkrétní dopravce. Tato služba je organizovaná Zásilkovnou, která dopravce vybírá podle aktuální situace, kvality doručení a vytížení jednotlivých dopravců.

Zásilky k Vám dorazí zhruba za 2-3 pracovní dny.

Platební metody a způsoby doručení

Platební karta – online

Použití platební karty je nejrychlejší způsob úhrady objednávky. Po zadání údajů o vaší platební kartě prakticky ihned expedujeme vaši objednávku.

Okamžitý bankovní převod – online

Pokud máte účet u Komerční banky, České spořitelny, Raiffeisen BANK, Unicredit Bank, mBank, ČSOB, Era bank (Poštovní spořitelna) nebo Fio banky, budete po dokončení objednávky přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví.

Tam už na vás bude čekat předvyplněný bankovní příkaz, který jednoduše potvrdíte heslem a SMS kódem tak, jak jste zvyklí. Prakticky ihned poté expedujeme vaši objednávku.

Bankovní převod – klasický

Pokud zvolíte klasický bankovní převod, pošleme vám v potvrzovacím e-mailu všechny potřebné údaje k platbě. Objednávku budeme expedovat hned po připsání příslušné částky na náš účet, což může trvat až 2 pracovní dny.

Dobírka

Je platba hotově při převzetí balíčku od vybraného přepravce či výdejního místa Zásilkovny. Vaši objednávku expedujeme do jednoho pracovního dne od obdržení objednávky.