Bucket bag nebo-li měšec

Bucket bag připomíná měšec - kabelka.cz

Za tímto, pro někoho možná trochu záhadným, názvem se skrývá relativně nový trend ve světě kabelek s jedinečným designem. Právě originální a snadno zapamatovatelný vzhled těchto kabelek dal vzniknout jejich názvu bucket bag. 

Název je odvozen od samotného tvaru kabelky. V doslovném překladu je bucket bag označována za tašku připomínající kyblík či vědro. Jedná se o hlubokou kabelku oválného tvaru. Metaforické vyjádření „měšec“ vychází z neoddiskutovatelné podobnosti díky stahovacím šňůrkám v horní části kabelky.

Proč si oblíbit bucket bag kabelku?

Přestože jsou bucket bags neboli „měšce“ relativně novým přírůstkem na trhu, u žen si získaly velkou oblibu. Hlavním důvodem jejich prosperity je správná rovnováha stylu a užitečnosti. Smyslem bucket bag je jednoduchost vnitřní části kabelky, tak aby se do vašeho „měšce“ vešlo co nejvíc věcí.

Další nespornou výhodou kabelky bucket bag je variabilita jejího nošení. Kabelku lze nosit jak v ruce či na zápěstí, tak na rameni či křížem přes záda díky nastavitelnému ramennímu popruhu.

Vzhledem k tomu, že jsou „měšce” stylové i prostorné, jsou všestranným módním doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Lze je nosit i na večírcích a jiných slavnostních příležitostech. Stejně tak dobře ladí s trendy a profesionálním stylem, a proto jsou skvělou volbou rovněž pro formální i příležitostné použití.

Na kabelka.cz najdete několik variant bucket bag kabelek z měkké poddajné koženky a kůže, které jsme pro větší bezpečnost vašich cenností v „měšci” vybavili navíc ještě magnetickým patentem v horní části kabelky v jednom případě, zipem v horní části kabelky v případě druhém. Samozřejmostí jsou pak vnitřní kapsička na zip uvnitř i vně tašky a dvojitá kapsa na drobnosti.