Vánoční tipy na dárky pro muže

V předvánočním čase, kdy první adventní neděle již klepe na dveře, vám nabízíme další článek z kategorie tipů na vánoční dárky pro vaše blízké. Tentokrát se zaměříme na mužské pokolení. Mnohé z nás přepadá každý rok ta stejná opakující se myšlenka: „Co mu mám koupit?“

Z pohledu žen je mužská úloha v tomto vybírání dárků daleko jednodušší než ta ženská. Ženy přece potřebují takřka všechno a jako bonus mají tendence své protějšky a blízké v průběhu roku na potencionální vhodné dárky více či méně nápadně a intenzivně upozorňovat. Oproti tomu bývají muži mlčenlivější, tajemnější a hůře odhadnutelní. Vymyslet tak dárek pro muže může být vskutku oříšek.

Právě proto jsme se rozhodli poskytnout vám takový malý tahák s inspiracemi na dárky pro muže, s nímž se vám jistě podaří vybrat z našeho sortimentu dárek, který potěší vašeho muže, manžela, tatínka, dědečka, syna, bratra, kamaráda, kolegu či partnera.

Kožená peněženka značky Cosset a Poyem

Zaručenou trefou do černého při výběru dárku pro muže napříč všemi generacemi je kvalitní kožená pánská peněženka. 

Peněženka značky Cosset z luxusní pravé italské kůže, jejíž kvalita je citelná na první pohled i dotek, bude prvotřídním doplňkem pro každého moderního gentlemana. Vybírat můžete z několika typů peněženek a zvolit ideální rozmístění a počet kapsiček a přihrádek Všechny peněženky značky Cosset jsou na přední straně označeny kovovým logem, které dodává peněženkám zdobný efekt podtrhuje jejich glanc.

Široky výběr různých tvarů a barev naleznete v naší nabídce pánských kožených peněženek pod značkou Poyem. Peněženky této značky jsou vynikající volbou zejména pro byznysmeny, jelikož přesně vystihuje parametry business módy, tj. jednoduchý design, funkčnost, elegance a kvalita. Peněženkou této značky, potěšíte jistě i starší generaci pánu, kteří si nepotrpí na přemíru zdobných prvků, ale potěší je kvalita a poctivé zpracování výrobku. Peněženky značky Poyem jsou z přední strany zdobeny jemným elegantním prošíváním. Uvnitř peněženky se můžete spolehnout na pevnou látkovou podšívku a důmyslnou organizaci přihrádek.

Kožené pánské tašky Poyem

Pro ty z vás, kteří by rádi pro svého milovaného muže pořídili lehce odvážnější módní doplněk, máme skvělý tip! Kožená pánská taška. Svěží vítr ve světě pánské módy, elegantní módní doplněk, který splňuje všechny praktické požadavky. Vkusná kožená pánská taška dokáže na první pohled zaujmout a dodá pánskému outfitu neotřelý styl. 

Značka Poyem je nositelem záruky kvalitního koženého materiálu. V naší nabídce vyberete pánskou tašku vhodnou pro každého muže a pro každou příležitost. Pokud hledáte dárek pro pracovně vytíženého muže, jistě sáhnete po business taškách větších rozměrů, kam se pohodlně vejde notebook, písemnosti i tablet. Pro muže, kteří rádi vyráží do společnosti s neformální atmosférou či do přírody, bude ideální velmi populární menší crossbody kožená taška.