Kabelka přes rameno

Na našem e-shopu najdete širokou nabídku kabelek uzpůsobených ke stylu nošení přes rameno. Vynikají pevnými delšími uchy, díky kterým je můžete pohodlně nosit zavěšené na levém či pravém rameni. Některé kabelky disponují rovněž delším nastavitelným popruhem, můžete tak kabelku příležitostně nosit i křížem přes tělo dle vašich aktuálních potřeb a preferencí. U kabelky přes rameno se nemusíte strachovat o její kapacitu, je veliká tak akorát a vejde se do ní vše potřebné. Tento typ kabelek je velice praktickým ale zároveň nepřestává dbát na eleganci a ženskost, což každá dáma jistě ocení, a proto patří k nejvyhledávanější kategorii kabelek vůbec. 

Nošení kabelky přes jedno rameno jistě není vhodné pro celodenní výlety a vláčení těžkých nákupů. Kabelka přes rameno je ideálním společníkem na drobné nákupy nebo jen na procházku po městě, cestu do práce či na kávu s kamarádkou, zkrátka pro pohodlný harmonický den.

Při výběru mezi rozličnými styly kabelek s typem nošení přes rameno doporučujeme kabelku ladit ke konkrétnímu druhu příležitosti či outfitu. Zvolit můžete například luxusní koženou kabelku v černé barvě vhodnou pro příležitost vyššího společenského významu a pro vyzdvihnutí vašeho business looku. Dále můžete vybírat třeba mezi univerzálnějšími decentnějšími kabelkami ze syntetického materiálu, u kterých můžete klidně zaexperimentovat s barvami, a ozvláštnit tak váš outfit pro běžné nošení do města. Určitě se můžete potěšit i vizuálně odlehčenými kabelkami svěžích motivů a barev vhodné třeba na letní festival či procházku po rozvoněném tržišti.  V pestré nabídce kabelek našich značek jistě ulovíte ten správný designový kousek, který vás bude vystihovat a udělá vám radost.