Velká kabelka – útočiště pro notebook, deštník nebo knihu

Velká kabelka

Také patříte mezi ty ženy, které by si s sebou do kabelky nejraději zabalily celý dům? Nikdy totiž nevíte, zda náhodou nebudete potřebovat hřeben, laptop, deštník, oblíbenou knížku, nebo tu druhou, co máte také rozečtenou… Možná i svetřík na večer a také něco na doplnění energie, kdyby nebyl čas na oběd. Každá z nás má seznam nezbytných věcí, které prostě musí mít u sebe. Jenže kdo pomůže s balením, aniž bychom si musely vzít na pomoc kufr? Přece velká kabelka!

Díky zvyšujícím se nárokům žen v naší společnosti se v 90. letech zvětšovala i velikost dámské kabelky. Malá kabelka už nestačila. Ženy zkrátka potřebovaly přenášet více věcí. Kabelky do práce si potřebovaly poradit s notebooky nebo knihami, které se do malých kabelek už nevešly. Z praktického i společenského hlediska se velká kabelka stala symbolem dámského šatníku moderní ženy. A mezi oblíbené modely patří dodnes. Když se řekne velká kabelka, vybaví se vám možná Jet Set Travel od Michael Kors – kožená hranatá kabelka s delšími, úzkými uchy a specifickým zlatým logem na přívěsku.

Díky jejím vlastnostem je velká kabelka ideální na každodenní nošení do práce i na delší cesty, kdy s sebou potřebujete mít víc věcí. Předností kabelky je její velikost a hloubka. Vejdou se do ní notebook, desky A4, bez problémů i kniha, svetřík a deštník. Ucha jsou dostatečně dlouhá na to, aby se dala nosit jako kabelka přes rameno. Pro komfort i bezpečnost je kabelka opatřena zipem.

Přehlednost obsahu kabelky spolehlivě zajistí vnitřní kapsy (u některých modelů jsou opatřeny zipem) a dělící přepážka. Kvalitně propracovaný vnitřek je benefitem modelů našich značek Carmelo a Le Sands. Velké kabelky můžete najít jak v ležérním, tak elegantním designu. Praktické barvy jako černá, hnědá a bílá se hodí ke každému outfitu. Nemusíte tak kabelky každý den měnit a přendávat všechny věci z jedné do druhé. Kůže nebo syntetická kůže jsou u těchto kabelek nejčastěji používaným materiálem.

Ohodnoťte článek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5

Loading...