Tipy na vánoční dárky

Vánoční tipy na Kabelka.cz

Rok se s rokem sešel a opět nadešel čas těch nejkrásnějších svátků v roce – čas Vánoc. Patříte mezi jedince, kteří se na toto období připravují dostatečně s předstihem nebo každoročně řešíte vánoční dárky na poslední chvíli, protože na jejich vymýšlení a následné shánění zkrátka nezbývá čas?

Pokud se řadíte ke druhé ze jmenovaných skupin, máme pro Vás dobrou zprávu! Dárky za Vás sice nepořídíme, ale minimálně Vám dodáme nezanedbatelnou dávku inspirace pro to, čím byste letos své blízké mohli potěšit a u vánočního stromečku tak zabodovat :-).

Pokračování textu Tipy na vánoční dárky

Kabelka do školy – vyberte si tu nejvíc cool a zároveň praktickou

Kabelka do školy

Kabelka do školy je IN a to nejen proto, že „obliba“ klasických školních batohů a aktovek končí přibližně v období 6. třídy. Mladé slečny chtějí být trendy. Stejně jako se mění jejich šatník, je logickou volbou nová taška do školy. Záměrně však neříkáme školní taška. Ta není vůbec IN! Nosí se totiž kabelky, městské batohy nejrůznějších designů i sportovní vaky. Jak ale vybrat ten nejstylovější kousek, co spolužáky ohromí, nezničí záda a zároveň nezruinuje peněženku?

Pokračování textu Kabelka do školy – vyberte si tu nejvíc cool a zároveň praktickou

Sportovní kabelka – vždy pohodlná přes tělo i přes rameno

Sportovní kabelka

V posledních letech je v módním průmyslu kladen stále větší důraz na komfort. Oblečení má být nejen stylové, ale také pohodlné. Proto teď vedou džíny, volná trička a tenisky ke kalhotám, legínám i šatům. I k tomuto ležérnímu stylu však musíme pečlivě vybírat kabelku, ať už chodíte oblékaná sportovně každý den nebo jen příležitostně. Pokud nejste zrovna zastánkyní populárních městských batohů, sportovní kabelka je skvělou alternativou.

Pokračování textu Sportovní kabelka – vždy pohodlná přes tělo i přes rameno

Psaníčko (clutch kabelka) je nezbytným doplňkem dámského společenského outfitu

Psaníčko - clutch

Dámské psaníčko je nezbytným doplňkem společenského outfitu. Každá žena by měla mít alespoň jeden kus v šatníku. Nikdy totiž nevíte, kdy dostanete pozvánku na nějakou důležitou společenskou událost. Vyjít v plesových šatech bez psaníčka, to je jako čistit si zuby bez pasty. Výsledek bude dobrý, přitom by mohl být skvělý! Chytře zvoleným psaníčkem totiž můžete z klasických elegantních šatů udělat nevšední outfit, který zaujme. Navíc do něj uložíte všechny potřebné cennosti, které tak můžete mít stále u sebe.

Pokračování textu Psaníčko (clutch kabelka) je nezbytným doplňkem dámského společenského outfitu

Kabelka přes rameno – pohodlná na nošení i ve větším provedení

Kabelka přes rameno

První kabelka přes rameno se objevila ve 20. letech 20. stol., kdy ženy začaly nosit kabelky místo v ruce raději na řemínku na rameni, což pro ně bylo mnohem praktičtější. Dvě pevná, byť elegantní, delší ucha zajistila, že se kabelka nosila pohodlně na jednom rameni a přitom se neotvírala. Oblíbeným materiálem byla tehdy kůže. Během válek jí ale byl nedostatek, a tak se tyto kabelky začaly vyrábět z alternativních materiálů, především z umělé kůže, textilu nebo plastu. Tím se staly dostupné pro širokou veřejnost a jsou oblíbené dodnes.

Pokračování textu Kabelka přes rameno – pohodlná na nošení i ve větším provedení

Business kabelka – manažerská pomocnice, na kterou je spolehnutí

Business kabelka

Hlavním znakem dámské manažerské kabelky je elegance a styl. Taková kabelka je perfektně zpracovaná a ladí s každým business outfitem – černý kostýmek, ležérní sáčko nebo béžové pouzdrové šaty. Vejde se do ní vše pro práci i pro osobní potřebu – notebook, desky s dokumenty, diář, iPad, kosmetická taštička, deodorant, peněženka, klíče i sladká dobrota, která dodá energii a elán na celý den. Je to taková přenosná kancelář, která působí reprezentativně, elegantně, stylově a hlavně je praktická.

Pokračování textu Business kabelka – manažerská pomocnice, na kterou je spolehnutí