Business kolekce od Noelia Bolger

https://vimeo.com/manage/videos/588812679

Vysoce kvalitní kůže, elegantní střihy, módní provedení, to je aktuální kolekce od Noelia Bolger.

Kabelky lze kombinovat s decentním oblečením, ale nemusíte se bát ani výrazných barev. Červené kabelky s originálním řetízkem osloví každou rebelku. Barevně jemnější shopperky, naopak ocení milovnice nákupů, které si chtějí zachovat elegantní styl při každé příležitosti.

https://vimeo.com/manage/videos/588812679

Velká kožená peněženka pro dámy

V tomto článku se zaměříme na výraznou kategorii dámských kožených peněženek, a sice na velké dámské peněženky. Pokud aktuálně pátráte po nové peněžence, jistě jste již zaznamenali, že současný trh nabízí nepřeberné množství všech typů a druhů dámských peněženek.  Představa o tom, že peněženka je jen nezbytná součást dámské kabelky je již dávno překonaná. Dámská peněženka funguje jako zcela samostatný dámský módní doplněk, který by měl ideálně korespondovat s dámskou kabelkou a tvořit tak funkční módní celek.

Pokračování textu Velká kožená peněženka pro dámy

Modní tipy: Kůže saffiano

Kožená kabelka saffiano

V naší nabídce kožených kabelek najdete u některých modelů informaci, že je kabelka vyrobena z  kůže saffiano . Leckdo již tento druh kůže zná, mnozí možná s tímto materiálem ještě neměli tu čest. Jaké jsou vlastnosti tohoto materiálu, jak o něj správně pečovat a co si vlastně pod pojmem kůže saffiano představit, tomu všemu se budeme věnovat v následujících řádcích.

Kůže saffiano pochází, stejně jako mnoho jiných prvků módního průmyslu, z Itálie, kolébky módy, kde byla vynalezena dnes již ikonickou módní značkou Prada.

Kůže saffiano kombinuje výjimečnou stálost materiálu a odolnost proti skvrnám s elegancí a stylem. Nejedná se o speciální druh kůže, ale v procesu výroby tohoto materiálu jde primárně o jedinečné zpracování. Kůže saffiano je známá svými diagonálními liniemi a vzorem šrafování, které jsou strojně lisovány do voskového povlaku kůže, což jí dodává naprosto nezaměnitelný jemný lesk. Výrazné značky na této kůži způsobují vysokou odolnost vůči skvrnám a oděrkám, díky těmto pozitivním vlastnostem se tato kůže hodí ideálně právě pro dámské kabelky. Na závěr zpracování se ještě citlivě napouští speciálním voskem, který odpuzuje vodu a vlhkost a materiál se tak stává téměř nezničitelným.

Kabelky z kůže saffiano jsou tedy vysoce odolné proti škrábancům a oděrkám, takřka voděodolné a snadno udržovatelné. Co více si přát než to, že váš oblíbený módní doplněk zvládne spolehlivě a bez úhony každodenní běžné používání. V naší nabídce můžete vybírat z několika typů dámských kabelek, které jsou vyrobeny z tohoto moderního materiálu. Ať preferujete praktické crossbody kabelky, či větší shopper kabelky, nebo je vaším favoritem elegantní business kabelka, kůže saffiano má všude své zastoupení.

Abyste podpořili výjimečné vlastnosti vaší nové kabelky z kůže saffiano, je třeba se o ní také řádně starat:

  • Po nákupu použijte krém a bavlněným hadříkem očistěte kabelku krouživými pohyby.
  • Krém nechte minimálně 30 minut působit a poté kabelku naimpregnujte.
  • Při zašpinění doporučujeme otřít kabelku vlhkým hadříkem.
  • Minimálně jednou za měsíc je ideální kabelku natřít krémem, aby nevysychala.
  • Kabelku nesušte u velkého zdroje tepla (topení) v případě zmoknutí.
  • Pokud kabelku nenosíte, doporučujeme uchovávat naplněnou zmačkaným papírem.
  • Kabelku z kůže saffiano chraňte před poškozením ostrými předměty.