Malá praktická kabelka

Tento článek je věnován kabelkám menších rozměrů. Praktickým drobným společnicím, které tvoří nepostradatelnou součást dámských šatníků. Pokud z nějakého důvodu váháte, zda je malá kabelka tou správnou volbou, čtěte dál a budete mít jasno!

Níže si představíme několik důvodů, proč byste neměla s pořízením malé kabelky otálet a proč by měla být takřka povinnou položkou vašeho šatníku:

Pokračování textu Malá praktická kabelka

Business kolekce od Noelia Bolger

Vysoce kvalitní kůže, elegantní střihy, módní provedení, to je aktuální kolekce od Noelia Bolger.

Kabelky lze kombinovat s decentním oblečením, ale nemusíte se bát ani výrazných barev. Červené kabelky s originálním řetízkem osloví každou rebelku. Barevně jemnější shopperky, naopak ocení milovnice nákupů, které si chtějí zachovat elegantní styl při každé příležitosti.

Sportovní crossbody kabelka

V dnešním článku zabrouzdáme do světa sportovních kabelek. Sportovní styl má své neoddiskutovatelné místo ve světě módy a nejedná se o žádný nudný styl, jak by se na první dojem mohlo zdát. Moderní, neustále se zrychlující, doba začíná klást vůči módními průmyslu čím dal silnější požadavky na komfort, praktičnost a pohodlí.

Pokračování textu Sportovní crossbody kabelka

Kabelka přes rameno

Na našem e-shopu najdete širokou nabídku kabelek uzpůsobených ke stylu nošení přes rameno. Vynikají pevnými delšími uchy, díky kterým je můžete pohodlně nosit zavěšené na levém či pravém rameni. Některé kabelky disponují rovněž delším nastavitelným popruhem, můžete tak kabelku příležitostně nosit i křížem přes tělo dle vašich aktuálních potřeb a preferencí. U kabelky přes rameno se nemusíte strachovat o její kapacitu, je veliká tak akorát a vejde se do ní vše potřebné. Tento typ kabelek je velice praktickým ale zároveň nepřestává dbát na eleganci a ženskost, což každá dáma jistě ocení, a proto patří k nejvyhledávanější kategorii kabelek vůbec. 

Pokračování textu Kabelka přes rameno

Tote kabelky

Pojeďme si blíže představit věrného přítele a spolehlivého parťáka mezi kabelkami, který se ne náhodou těší veliké oblibě. Tote kabelka – módní doplněk vhodný pro business, do školy i do města. Díky své univerzálnosti, efektivitě a účelnosti se jedná o jeden z nejoblíbenějších funkčních doplňků ve světě dámských kabelek. Ať už jste matka v domácnosti, žena pracující dlouho do večera v kanceláři či studentka žijící bohatým společenským životem, jistě nám dáte za pravdu, že uvítáte tašku, která je schopná pojmout vše, co zrovna potřebujete, a k tomu dokáže držet tvar a zároveň má šmrnc.

Pokračování textu Tote kabelky

Módní tipy

Přírodní kůže

Jelikož náš e-shop nabízí široký sortiment kvalitních kožených výrobků, je jistě na místě uvést zde několik slov o prvotřídním materiálu z pravé kůže a věnovat se správně péči a ochraně tohoto prvotřídního materiálu. Kůže je jedinečným a nenahraditelným materiálem, který je používán již od pradávna a po celou dobu se těší velké oblibě. Čím je přírodní kůže tak výjimečná, že obstála v konkurenci ostatních materiálů po tak dlouhý čas, a i v moderní době je považována za top materiál?

Zásadní vlastností tohoto materiálu je fakt, že dva kousky z přírodní kůže nebudou nikdy vypadat stejně. Jedná se o materiál, který skvěle obstává ve zkoušce času, a dokonce má tendence se s věkem zlepšovat. Všechny značky, rýhy, oděrky, stopy jizev a zvrásnění, či nepravidelná zabarvení, které přírodní kůže zachytí na své cestě, vypráví příběh o původu a životě zvířete. Další vlastností, kterou jistě oceníte, je měkkost a poddajnost tohoto materiálu.

Nákupem kabelky či peněženky z přírodní kůže si krom módního doplňku kupujete i vysoce trvanlivou prvotřídní kvalitu, která je obsažena v jedinečném materiálu se svou vlastní historií a výjimečným charakterem. Různé nerovnosti, záhyby či stopy po přírodním vyblednutí nejsou vadou, naopak jsou zárukou pravosti přírodní kůže, která byla zpracována díky živým tvorům. Všechny zdánlivé nedokonalosti tak tvoří pravou podstatu krásy tohoto přírodního materiálu.

Kožené kabelky a peněženky, vzhledem k materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, patří k těm nejtrvalejším. Nicméně i zde je nutná náležitá péče, díky které se maximálně prodlouží jejich životnost a krásný vzhled po celou dobu jejich používání.

  • Před prvním použitím doporučujeme aplikovat impregnační přípravek, dále impregnovat dle potřeby.
  • Nečistoty odstraňte hadříkem nebo houbičkou namočenou v čisté vodě tak, aby nedošlo k promočení.
  • Kůži nikdy nečistěte intenzivním třením.
  • Na vyčištěný povrch naneste malé množství krému na kůži dle pokynů výrobce.
  • Chraňte kůži před nadměrným vlhkem a slunečním zářením.
  • Dbejte na to, aby se výrobek nepromáčel.
  • Materiál z pravé kůže nechte vysychat při pokojové teplotě.