Malá praktická kabelka

Tento článek je věnován kabelkám menších rozměrů. Praktickým drobným společnicím, které tvoří nepostradatelnou součást dámských šatníků. Pokud z nějakého důvodu váháte, zda je malá kabelka tou správnou volbou, čtěte dál a budete mít jasno!

Níže si představíme několik důvodů, proč byste neměla s pořízením malé kabelky otálet a proč by měla být takřka povinnou položkou vašeho šatníku:

Pokračování textu Malá praktická kabelka

Business kolekce od Noelia Bolger

Vysoce kvalitní kůže, elegantní střihy, módní provedení, to je aktuální kolekce od Noelia Bolger.

Kabelky lze kombinovat s decentním oblečením, ale nemusíte se bát ani výrazných barev. Červené kabelky s originálním řetízkem osloví každou rebelku. Barevně jemnější shopperky, naopak ocení milovnice nákupů, které si chtějí zachovat elegantní styl při každé příležitosti.

Sportovní crossbody kabelka

V dnešním článku zabrouzdáme do světa sportovních kabelek. Sportovní styl má své neoddiskutovatelné místo ve světě módy a nejedná se o žádný nudný styl, jak by se na první dojem mohlo zdát. Moderní, neustále se zrychlující, doba začíná klást vůči módními průmyslu čím dal silnější požadavky na komfort, praktičnost a pohodlí.

Pokračování textu Sportovní crossbody kabelka

Tote kabelky

Pojeďme si blíže představit věrného přítele a spolehlivého parťáka mezi kabelkami, který se ne náhodou těší veliké oblibě. Tote kabelka – módní doplněk vhodný pro business, do školy i do města. Díky své univerzálnosti, efektivitě a účelnosti se jedná o jeden z nejoblíbenějších funkčních doplňků ve světě dámských kabelek. Ať už jste matka v domácnosti, žena pracující dlouho do večera v kanceláři či studentka žijící bohatým společenským životem, jistě nám dáte za pravdu, že uvítáte tašku, která je schopná pojmout vše, co zrovna potřebujete, a k tomu dokáže držet tvar a zároveň má šmrnc.

Pokračování textu Tote kabelky

Modní tipy: Kůže saffiano

Kožená kabelka saffiano

V naší nabídce kožených kabelek najdete u některých modelů informaci, že je kabelka vyrobena z  kůže saffiano . Leckdo již tento druh kůže zná, mnozí možná s tímto materiálem ještě neměli tu čest. Jaké jsou vlastnosti tohoto materiálu, jak o něj správně pečovat a co si vlastně pod pojmem kůže saffiano představit, tomu všemu se budeme věnovat v následujících řádcích.

Kůže saffiano pochází, stejně jako mnoho jiných prvků módního průmyslu, z Itálie, kolébky módy, kde byla vynalezena dnes již ikonickou módní značkou Prada.

Kůže saffiano kombinuje výjimečnou stálost materiálu a odolnost proti skvrnám s elegancí a stylem. Nejedná se o speciální druh kůže, ale v procesu výroby tohoto materiálu jde primárně o jedinečné zpracování. Kůže saffiano je známá svými diagonálními liniemi a vzorem šrafování, které jsou strojně lisovány do voskového povlaku kůže, což jí dodává naprosto nezaměnitelný jemný lesk. Výrazné značky na této kůži způsobují vysokou odolnost vůči skvrnám a oděrkám, díky těmto pozitivním vlastnostem se tato kůže hodí ideálně právě pro dámské kabelky. Na závěr zpracování se ještě citlivě napouští speciálním voskem, který odpuzuje vodu a vlhkost a materiál se tak stává téměř nezničitelným.

Kabelky z kůže saffiano jsou tedy vysoce odolné proti škrábancům a oděrkám, takřka voděodolné a snadno udržovatelné. Co více si přát než to, že váš oblíbený módní doplněk zvládne spolehlivě a bez úhony každodenní běžné používání. V naší nabídce můžete vybírat z několika typů dámských kabelek, které jsou vyrobeny z tohoto moderního materiálu. Ať preferujete praktické crossbody kabelky, či větší shopper kabelky, nebo je vaším favoritem elegantní business kabelka, kůže saffiano má všude své zastoupení.

Abyste podpořili výjimečné vlastnosti vaší nové kabelky z kůže saffiano, je třeba se o ní také řádně starat:

  • Po nákupu použijte krém a bavlněným hadříkem očistěte kabelku krouživými pohyby.
  • Krém nechte minimálně 30 minut působit a poté kabelku naimpregnujte.
  • Při zašpinění doporučujeme otřít kabelku vlhkým hadříkem.
  • Minimálně jednou za měsíc je ideální kabelku natřít krémem, aby nevysychala.
  • Kabelku nesušte u velkého zdroje tepla (topení) v případě zmoknutí.
  • Pokud kabelku nenosíte, doporučujeme uchovávat naplněnou zmačkaným papírem.
  • Kabelku z kůže saffiano chraňte před poškozením ostrými předměty.