Peněženka na mobil – spolehlivě ochrání telefon, peníze i doklady

Peněženka na mobil

Peněženka na mobil je uzpůsobená tak, aby se v ní kromě peněz a dokladů mohl nosit i mobilní telefon. Tato peněženka je skvělým řešením, když jdete ven nalehko a nepotřebujete kabelku, zároveň si ale do něčeho potřebujete dát peníze, doklady a mobil.

A telefon není jediná speciální věc, která se v peněženkách nosí. Na počátku 19. století se ve Španělsku a v Anglii peněženky používaly především na přenášení tabáku a potřeb pro kouření. Až na počátku 20. století se začaly objevovat peněženky, jak je známe dnes. A ve 21. století v nich nosíme mobily.

Peněženka na mobil je podlouhlá peněženka se zaoblenými rohy. Je velká tak, že se do ní vejdou narovnané bankovky, a zavírá se na jeden hlavní zip. Je také přepážkami rozdělená na několik částí, z toho jedna je širší, určená speciálně na mobilní telefon, a v dalších jsou kapsičky na osobní doklady a platební karty. Prostřední kapsa na zip je určena na mince. Díky dnešním ultratenkým telefonům se do ní kromě jich samotných vejde i pár drobností navíc. Například klíč od domu nebo malá rtěnka.

Vyrábí se v různých materiálech i stylech – z matné i lesklé kůže, s texturou i hladké, v celé paletě barevných odstínů i s různými potisky. Neexistuje jeden nejlepší. Vyberte si takovou peněženku, která vás na první pohled zaujme. Pokud chcete elegantní, pak volte ty z přírodní kůže, které nabízíme pod značkou Cosset v bordó, černých i hnědých odstínech. Ty jsou většinou doplněny o jemný kovový nápis se jménem značky. Pokud chcete extravagantnější design, pak sáhněte po těch z umělé kůže nebo látky, třeba i s nevšedním potiskem. Originální peněženky ve výrazných barvách najdete v nabídce značky Indee. Kožené lakované peněženky pro odvážné ženy nabízí zase značka Carmelo.

Malá rada na závěr: než si dávat mobil do kapsy skinny džínů jen proto, že se vám nevejde do peněženky, pořiďte si raději větší peněženku. Jednak ji budete mít jako stylový módní doplněk a nerupnou vám kalhoty!

Ohodnoťte článek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5

Loading...