Módní tipy:

Malá pánská crossbody taška – praktická a pohodlná

Pryč jsou dny nošení batohu ze školních let nebo opotřebované sportovní brašny, nyní můžete přes rameno přehodit něco stylového – malou pánskou crossbody tašku.

Jedná se o menší praktickou tašku, která se nosí přes rameno, nebo křížem přes záda. Tašky typu crossbody jsou bezpochyby jedny z nejpopulárnějších pánských doplňků, které v sobě snoubí módu s notnou dávkou funkce. Neoddiskutovatelnou výhodou při nošení crossbody tašek je pohodlí a volnost pohybu.

Na kabelka.cz naleznete pestrou škálu kožených pánských crossbody tašek značky Poyem v nadčasových barevných odstínech. Díky popruhu s nastavitelnou délkou si může tašku každý muž upravit dle své výšky. Kromě stylového doplňku je pánská taška crossbody i praktickým společníkem, do kterého lze bezpečně a přehledně uschovat základní věci, které moderní muž potřebuje mít stále při sobě. Uvnitř tašky je kapsa na mobilní telefon a zipová kapsička na drobnosti. Rovněž na přední a zadní straně jsou uzavíratelné kapsy. Ať už chcete módní pánskou tašku, sportovní vzhled nebo nadčasový design vašeho doplňku, je pánská crossbody taška pro vás to pravé.