Současná situace – objednávky a jejich doručení

Omezení dopravy kvůli koronaviru

Vážení návštěvníci,

přinášíme Vám novinky k současné situaci a Vašim objednávkám u nás.

Na Kabelka.cz pro Vás stále expedujeme Vaše objednávky.


Od pondělí 23. března 2020 fungujeme v omezeném režimu. Objednávky však i nadále expedujeme.

Online chat je dočasně vypnutý. Náš zákaznický team Vám je ale stále k dispozici na našem telefonním čísle a e-mailu.

Ohledně platby:

Moc Vás prosíme o platbu objednávek online přes GoPay nebo převodem na účet!

Pokud to není nezbytně nutné, nevolte úhradu dobírkou. Cílem tohoto opatření je snížit riziko přenosu nákazy mezi doručovatelem a Vámi. Jestli zvolíte dobírku, upozorňujeme Vás, že na některých místech a u některých dopravců lze platit pouze bezkontaktně (např. platební kartou).

Ohledně dopravy:

Situaci pro Vás stále sledujeme. Doručování zatím probíhá bez většího omezení. Pokud jste v nařízené karanténě, vždy předem informujte doručovatele!

Aktuálně máme tyto informace od našich dopravců:

  • PPL: Podpis při doručení není od 16.3.2020 po příjemcích vyžadován. Platba na dobírku je zatím možná, prosíme ale o placení platební kartou pro snížení riziko přenosu nákazy mezi řidičem a Vámi. Pokud jste v nařízené karanténě, řidič se s Vámi domluví na předání zásilky s co nejmenším možným rizikem nákazy. Více na stránkách PPL.
  • Česká pošta: Zásilky budou doručovány, ale bez přímého kontaktu s adresátem. Návštěva pobočky je doporučena pouze s rouškou. Více na stránkách České pošty.
  • DPD: Doručování probíhá bez omezení kromě uzavřených obcí (Uničov, ad.). Podpis při převzetí zásilky je dočasně nahrazen opsáním posledních 3 čísel z dokladu totožnosti osoby přebírající zásilku. Hrazení dobírkou je možné pouze bezhototvostně platební kartou. Více na stránkách DPD.
  • Zásilkovna: Některá výdejní místa jsou otevřena a tento počet neustále roste. Kvůli bezpečnosti je možné hradit dobírku pouze bezkontakně (např. platební kartou).  Více na stránkách Zásilkovny.

Doručení na Slovensko

Na Slovensko expedujeme i nadále. Pro objednávku prosím využijte formulář na následujícím odkazu, zašlete nám e-mail nebo zavolejte.


Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví,

celý team Kabelka.cz