Kabelka na léto – Podle čeho vybrat?

Většina žen má doma několik kabelek, které používají pro různé příležitosti a kabelky mění v průběhu ročních období.

Dlouhé šedivé dny se mění v zářivé a jasné, což se odráží i ve Vaší náladě. S odchodem zimy má i Váš šatník tendenci se rozzářit.

Při výběru nové kabelky na léto je dobré se zamyslet, k jakým příležitostem byste ji chtěla použít.

Práce v letních měsících

Do práce musíme i v létě. Není ale důvod, proč se krásným počasím nenaladit i v pracovních dnech. Potřebujete kabelku, kam se vám vejde formát A4 a notebook, nebo stačí jenom menší kabelka, do které dáte pár nezbytností?

Menší elegantní kabelka se může hodit na kávu s kamarádkou. Větší kabelka typu shopper  zase, když si po práci zajdete k vodě. Do shopperky bez problému dáte svetřík, osušku a plavky.

Elegantně na večer

Na společenské akce se opravdu nehodí velká kabelka. Potřebujete s sebou jen mobil, peněženku a nějaké drobnosti? Na to je ideální menší společenská kabelka, kterou můžete využít i na procházky po městě, večer s přáteli nebo třeba do letního kina. Pokud se chcete přiblížit večerní atmosféře, pořiďte si kabelku v metalických barvách.

Stylově do velkoměsta

Ve velkoměstě rozhodně vyniknete s koženou kabelkou, která dodá Vašemu outfitu punc luxusu. Pokud si vyberete klasickou hladkou nebo elegantní proplétanou, je jen na Vás.

Milou volbou může být také městský batoh s mandalou.

Na krátký výlet

Vaše drahá polovička Vás nečekaně překvapí výletem na rozhlednu.  Do malé crossbody kabelky dáte vše potřebné a v pohybu Vám vůbec nebude překážet.

Pokud upřednostňujete batůžek, doporučujeme Vám elegantní klasiku kožený batoh.  Z módy snad nikdy nevyjde a Vy budete vypadat stylově několik dalších let. Máte ráda módní výstřelky? Chcete batoh barvy, vzoru nebo tvaru, jaký jste ještě nikdy neměla?

Konečně k vodě

Rybníky a koupaliště jsou v létě v obležení. K vodě nejspíše zvolíte velkou kabelku, do které zabalíte vše potřebné, včetně osušky. Na léto doporučujeme bílou kabelku nebo kabelku s květinovým vzorem.

Zabaleno na cesty

Velká kabelka má spoustu výhod. Můžete do ní dát spoustu věcí.  Čím větší bude, tím drobnější vedle ní budete vypadat. Pokud chcete tento kontrast ještě umocnit, vyberte světlou kabelku a oblečte si k ní něco tmavého.

Při výběru je důležité se zamyslet, jaký tvar a styl nošení kabelky preferujete. Crossbody kabelku můžete nosit popruhem přes tělo. Kabelku se dvěma velkými uchy naopak lze nosit jen přes rameno. Pro kombinování obou stylů doporučujeme jednoznačně hobo kabelku, která má krátké ucho na nošení přes rameno a dlouhý nastavitelný popruh.

Na hudební festival

Při návštěvě hudebního festivalu, chcete určitě vypadat trendy. S crossbody, kterou si hodíte křížem přes tělo, můžete tančit a užívat si dle libosti a nemusíte mít strach, že ji ztratíte.

Aktuálním hitem jsou crossbody kabelky. Batoh ocení Vaše záda a vy budete mít ruce volné třeba na natáčení svého oblíbeného zpěváka.