Módní inspirace: Podzimní Fashion Week 2023

Fashion Week 2023

Fashion Week je nejenom týdenem plným nádherných módních kousků, ale také nekonečnou studnicí inspirace pro všechny milovníky módy. Každý rok se na Fashion Weeku představují nové trendy a stylizace, které nám ukazují, co bude v nadcházející sezóně in. Letošní Fashion Week nezklamal. Pestré barvy, asymetrie a kombinace různých materiálů byly na denním pořádku. Zrekapitulujme si aktuální módní trendy na sezónu podzim/zima 2023 a podívat se, jak si tyto trendy můžete osvojit našimi kabelkami.

Červené kabelky

Červené kabelky jsou skvělým doplňkem na podzim. Vybrat si můžete nejen z tmavších neutrálnějších barev, ale také z zářivějších, které dodají vašemu outfitu jiskru. Červená barva je často spojována s vášní, energií a sebevědomím, a proto je červená kabelka oblíbenou volbou pro ženy, které chtějí vystoupit z davu a udělat dojem. V naší nabídce naleznete mnoho kabelek v této barvě, záleží už jen na Vás jestli vás nadchne kožené provedení či syntetické.

fashion week trendy červená kabelka

Hobo bagy a měkké kabelky

Ne všechny ženy je milují, ale na letošních podzimních Fashion Weekách zářily měkké kabelky, především ve stylu hobo bag. Hobo bag je styl kabelky, který se vyznačuje půlměsícovým tvarem a volným, uvolněným designem. Tyto tašky jsou obvykle vyrobeny z měkkých a pružných materiálů, jako je kůže, semiš nebo látka, což jim umožňuje mít ležérní a nestrukturovaný vzhled. Hobo bagy ženy milují především díky pohodlnosti, všestrannosti a velkému úložnému prostoru.

fashion week trendy kabelka hobo bag

Řetízky a psaníčka

Dalším letošním trendem Fashion Weeku jsou psaníčka, která se vrací zpět do módy, ale také řetízky. Řetízky mohou být nejen krásným doplňkem vaší kabelky, ale také mohou sloužit jako ucho či popruh, za který lze kabelku nosit.

Fashion week trendy psaníčko