Crossbody kabelky a batůžky na koncerty

Crossbody kabelky a batůžky na koncerty

Letní koncerty a festivaly bývají ideální příležitostí pro vyjádření Vašeho jedinečného stylu. Aby byl Váš letní zážitek stoprocentní, nezapomeňte si vzít praktickou crossbody kabelku nebo batůžek. Naše značky Noelia Bolger, Tangerin, Carmelo a Indee nabízejí praktické letní doplňky na tyto akce.

Naše značky Tangerin a Carmelo se zaměřují na kabelky a batůžky, ideální nejen na letní hudební akce. Tyto kabelky mají dostatečný prostor pro uložení všech Vašich nezbytností, jako například peněženka, mobilní telefon, klíče a další drobnosti. Tangerin i Carmelo nabízí modely v praktické velikosti A4, ale i menší A5 a velké množství barevných variant, od základní černé až po rozjasňující bílou . Můžete si tak vybrat tu, která se nejlépe hodí k Vašemu outfitu a osobnímu stylu.

Pokud se chcete odlišit a vyjádřit svou kreativitu, značka Indee nabízí crossbody kabelky a batohy s motivy mandal, které právě letí. Tyto vzorované kabelky přidají Vašemu outfitu unikátnost a poutavost. Budete se cítit jako skutečná festivalová hvězda.

Pro milovníky kožených doplňků máme modely od značky Noelia Bolger, která nabízí kožené crossbody kabelky a malé i větší batůžky. Tyto kousky vypadají nejen stylově, ale pyšní se i s svou kvalitou díky výrobě z velmi kvalitních materiálů. Tyto materiály zaručují trvanlivost a odolnost. Bez ohledu na to, zda si vyberete crossbody kabelku nebo malý batůžek od Noelia Bolger, budete mít kvalitní a elegantní doplněk, který Vám bude dlouho sloužit.

S crossbody kabelkami a batůžky od našich značek Tangerin, Carmelo, Indee a Noelia Bolger budete mít praktický a stylový doplněk nejen na letní kulturní akce. Vyzkoušejte i různé barvy, aby se Váš outfit stal ještě výraznějším a užijte si zábavu s přáteli

  • crossbody kabelka
  • šedý malý batoh z nylonu
  • kabelka přes rameno