Batohy do práce, do školy i na výlet

Stále větší množství žen podlehlo kouzlu nošení batohů namísto kabelek a vězte že mezi nimi nejsou jen stoupenkyně turistiky. Ano, dříve byl batoh spojován výhradně se sportovním stylem a vnímán jako čistě funkční zavazadlo do přírody. Zhruba od 70. let 20. století se však batohy začaly propracovávat do světa módy a získávat své místo mezi doplňky městských outfitů. Současné modely batohů se již dávno vymanily ze škatulky školních aktovek a ruksaků do hor. Tento stereotyp byl prolomen a z batohu se stal vkusný a elegantní módní doplněk.

Jedná se o perfektní řešení pro milovníky pohodlí. Vše, co potřebujete na celý den, ať už to jsou pracovní dokumenty, školní učebnice nebo věci na výlet, můžete mít v jednom zavazadle, a ještě tak dodat vašemu outfitu šmrnc.  Současná móda boří veškerá tabu, nemusíte se tedy ostýchat nosit batoh dokonce i k elegantní sukni či saku. Nosit se dá bez ohledu na věk, individuální styl či módní preference. Batohy jsou zkrátka v módě.

Dámské batohy jsou ideální variantou pro celý den strávený ve městě, v práci, ve škole. Lze je využít na nespočet aktivit. Krom toho že se jedná o neotřelé módní doplňky, jsou rovněž pohodlné a praktické. Ať už jdete do práce, na přednášku, s kamarádkou na kávu do města, či vyrážíte s přáteli na výlet, batoh se hodí vždycky. Nespornou výhodou je potom volnost rukou a rovné držení zad.

Nyní se hřejí na módním výsluní elegantní verze kožených batohů, které lze využít jak na pochůzky po městě, tak do práce i na večerní společenskou zábavu, a dále barevné batohy s moderními originálními potisky, které dodají vašemu outfitu drzost a mladistvost.

Trendy batůžek na výlet oceníte zejména v letních měsících, kdy počasí po prolenošených zimních měsících vyžene lidi ven a hojným plánem na volné chvíle je cestování s přáteli, poznávání nových měst a zajímavých míst. Dovedete si představit, že na tyto aktivity vláčíte těžce naloženou kabelku? Chytré a elegantní řešení obstará moderní trendy batoh. Můžete vyrazit objevovat nepoznané pohodlně a stylově. Vaše záda vám jistě poděkují.

Nesmíme zapomenout na pány. Pánské batohy jsou oproti těm dámským daleko větší klasikou. Pánové je nosí již dlouhá léta a nepředpokládá se, že by pánské batohy vůbec mohly vyjít z módy. Nahlédněte do naší nabídky vkusných kvalitních pánských batohů a určitě vyberete svého favorita.

Prohlédněte si na webových stránkách www.kabelka.cz naší širokou nabídku batohů a uvidíte, že je opravdu z čeho vybírat. Svůj batoh zde najde jistě i ten nejnáročnější zákazník.  Ať už preferujete pragmatickou eleganci v podobně kvalitního černého koženého batohu, svěží odstíny a syntetický materiál či poutavé motivy originálních potisků, v naší pestré nabídce najdete batoh dle svých představ.